Máte dotaz? Volejte 777 609 668 (Po-Pá 8-15h).

Jak nakupovat?

Na této webové stránce naleznete jednoduchou formu jednorázového objednávání bez možnosti přihlášení a sledování stavu on-line. Vyberete si zboží v přehledu produktů nebo v detailu produktu a kliknete na tlačítko „Objednat“. Spustí se vám formulář pro dokončení objednávky.

Výběr propisky

Zde si vyberte daný typ propisky, barvu a množství. Minimální množství pro jednu objednávku je 50ks a 50ks od barvy. MIX barev uveďte prosím do poznámky k objednávce nebo bude vybráno náhodně při výrobě.

Popis na propisku

Do tohoto pole můžete uvést svůj požadavek co máme uvést na propisku. Vložit logo, znak nebo jiný symbol – maximální velikost přílohy je 10MB. Nahrávejte nejlépe vektorové soubory s příponou PDF, CDR, AI, EPS, aj…

Pokud požadujete přidat ještě text – stačí uvést do pole Popis na propisku nebo zde můžete uvést i další požadavky na samotné provedení.

Kontakt na objednávajícího

Pro lepší komunikaci od vás potřebujeme info na koho se máme v případě dotazu obrátit a informovat a průběhu objednávky.

Fakturační údaje

Zde vyplňte fakturační údaje, které budou uvedeny na vystavené faktuře. Pokud jste firma nezapomeňte vyplnit IČ a DIČ.

Dodací údaje

Pokud je adresa shodná s fakturačními údaji dodací adresu nevyplňujete.

Doprava a platba

Zvolíte způsob dopravy a platby, který vám pro dodání zboží nejvíce vyhovuje.

Poznámka k objednávce

Pokud zvolíte MIX barev nebo pro nás máte ještě nějakou upřesňující informaci k objednávce uveďte jí prosím do tohoto pole.

Závazné objednání

Odesláním objednávky souhlasíte s Obchodními podmínkami provozovatele a Zpracováním osobních údajů. Posledním krokem je závazné objednání po kliknutí na „Objednat se závazkem uhrazení“. Pokud bylo vše dobře vyplněno, hlavně váš e-mail, měla by vám dorazit kopie objednávky. V případě platby na fakturu i zálohová faktura v příloze.

Pokud jste kopii objednávky ve vaší doručené poště nenašli, zkontrolujte prosím složku spamová pošta.

Nevíte si rady ?

Potřebujete poradit s výběrem, kalkulací nebo postupem objednávky? Od toho jsme tady!

777 609 668

Nahoru!